(095) 17-05-888
(067) 18-89-333
isat.com.ua
[email protected]
Онлайн помощь
<< предыдущая новость     следующая новость >>

Пресс релиз Full HD телевизоров Romsat 40 и 32 дюйма

2014-05-30

Перші бюджетні телевізори з Т2 та функціями

PVR Ready та Time Shift від компанії Romsat.

Компанія НВК Romsat представить на українському ринку дві бюджетні моделі телевізорів 32H182T2 (32 дюймовий HD D-LED) та 40F182T2 (40 дюймовий Full HD LED) з функціями PVR Ready та Time Shift. Багатофункціональні моделі, які вийдуть під торговельною маркою Romsat претендуватимуть на звання найдоступніших за ціною в Україні.

Компанія Romsat, розробник домашніх мультимедійних пристроїв і професійних телекомунікаційних рішень анонсувала випуск на український споживчий ринок бюджетних телевізорів з функціями PVR Ready, Time Shift та цифровим ефірним тюнером Т2. Зазвичай такий функціонал притаманний преміальним моделям, що часто не доступні масовому українському покупцеві через високу вартість. Телевізори Romsat стануть одними з найякісніших і багатофункціональних моделей у нижньому ціновому сегменті. Окрім можливості записувати улюблені фільми і телепередаі на зовнішній USB накопичувач, телевізори обладнані функцією Time Shift, яка дозволяє ставити на паузу телевізійний ефір, а також здійснювати його перемотку. Ця функція допомагає переглядати повтори цікавих моментів ефіру та мінімізувати перегляд телевізійної реклами. Телевізори Romsat також містять тюнер DVB-T2, який давно став сучасною необхідністю. Завдяки йому перегляд високоякісного телебачення Т2 можливий без абонентської плати майже у будь-якій точці України. Вбудований T2 приймач це не тільки зручна функція сьогодення, але і необхідна функція завтрашнього дня тому що перспектива телемовлення обіцяє повну заміну аналогового ефіру на цифровий - Т2.

Неперевершена якість

При частоті розгортки 400 Гц, телевізори Romsat мають мінімальний відгук матриці 6,5 мс та кут обзору 178°С. Ці параметри гарантують чудове зображення і є золотим стандартом якості сучасного телевізора.

Моделі обладнані повноцінним плеєром, що дозволяє відтворювати відео, аудіо та фото контент з USB накопичувачів. Інтерфейси HDMI 2.0, S/P DIF, SCART чудово доповнюють мультимедійні можливості техніки.

Еко

Телевізори відповідають класу енергоефективності «A». Модель з екраном 40 дюймів споживає в економному режимі усього 25 Вт. Це дозволяє насолоджуватися переглядом довгими приємними вечорами, не турбуючись про економію електроенергії.

Доступність

Телевізори Romsat надійдуть на склад компанії Romsat вже у червні 2014 року. Ціну моделі згодом буде оголошено. Слідкуйте за анонсами.

Пресс служба компании Romsat.

Для комментирования Вам необходимо авторизироваться или пройти регистрацию


Корзина

Оформить заказ Продолжить покупки